Dostawcy hostingu zignorowani przez ustawę DMCA

Ustawa DMCA (Digital Millennium Copyright Act) to ustawa, która blokuje strony internetowe, które publikują treści objęte prawami autorskimi lub nielegalne.

Tak więc, jeśli weźmiemy to dosłownie, DMCA ignoruje hosting, ignoruje wszystkie prawa i przepisy wynikające z DMCA.
40-60% treści hostowanych na wielu stronach internetowych to zazwyczaj kopiowane, nielegalne, przeznaczone dla dorosłych lub inne podobne treści, które można usunąć zgodnie z prawem na mocy ustawy DMCA.

Dlatego ważne jest, aby szukając hostingu ignorowanego zgodnie z ustawą DMCA, wziąć pod uwagę następujące czynniki:

  • Ceny. Uważaj na koszty oferowane przez firmy hostingowe, które są ignorowane przez ustawę DMCA. Z reguły na stronie firmowej nie ma stałego planu taryfowego. Musisz więc zadzwonić do ich zespołu wsparcia, a następnie powiedzą ci, który plan będzie działał dla twoich celów i jaką cenę zapłacisz.
  • Wspierać się. Niewielu dostawców hostingu ignorowanych zgodnie z ustawą DMCA oferuje doskonałe wsparcie. Porozmawiaj więc z nimi i dowiedz się wszystkiego, co możesz o rodzaju wsparcia, jakie oferują firmy. Przeczytaj recenzje i śledź, co ludzie mają do powiedzenia o firmie. Jeśli są cierpliwi, kompetentni i odpowiadają na wszystkie pytania do woli, dopiero wtedy udaj się do nich.
  • Wydajność. Znowu miej oko na to, co ludzie mówią o wynikach firmy. Sprawdź, jaki czas pracy oferują, czy zasoby, które oferują, są warte zainwestowanych pieniędzy i porównaj ich wydajność z innymi firmami.
  • Metody Płatności. Firmy hostingowe ignorowane przez ustawę DMCA akceptują wszystkie rodzaje płatności kartą i portfelem. Niektóre firmy, takie jak Shinjiru, również akceptują płatności Bitcoin.

Lokalizacja serwera offshore. Sprawdź zagraniczne centra danych, zanim wybierzesz najlepszy hosting ignorowany przez ustawę DMCA. Są to najwyżej oceniane lokalizacje offshore dla dostawców hostingu ignorowane przez DMCA.

Copyright © 2016 Gulf of California Marine Program. All Rights Reserved.
Terms & Conditions | Contact Us